Herbata z kwiatów męskich 15gr

  • CBD
Herbata z kwiatów męskich 15gr
Cena
25,00 zł

Są to najwyższej jakości młode rośliny zawierające liście i kwiaty męskie bogate w pyłek konopny o unikatowych właściwościach. Całe zbierane ręcznie w początkowej fazie ich kwitnienia są suszone i przechowywane w odpowiednich warunkach, co czyni ten rodzaj Herbaty Konopnej wersją limitowaną i wyjątkową w swej odsłonie.

Stosowane od wieków, ze względu na swoje cudowne właściwości, znalazły zastosowanie w medycynie alternatywnej.
Konopie Cannabis sativa L. są bogate w kannabinoidy oraz witaminy B i E.
Liście konopi zawierają również wszystkie niezbędne minerały, m.in. magnez, żelazo, fosfor, cyn, sód oraz wapń.
Polecane do przygotowywania naparów oraz okładów ze względu na swoje unikatowe właściwości.

Pyłek konopny stanowi bogate źródło witamin z grupy B, witaminy C, E i beta-karotenu. W pyłku konopnym znajdziemy także bardzo dużo minerałów, zwłaszcza fosforu i potasu, ale i wapnia, magnezu, sodu, żelaza, manganu, cynku i miedzi.

Pyłek konopny ma wiele cennych dla naszego organizmu właściwości. Ze względu na dużą zawartość białka, spożywanie pyłku konopnego polecane jest w niedoborach białka, np. w diecie wegańskiej lub wegetariańskiej.

Połączenie liści i kwiatów męskich (młodych roślin rodzaju męskiego) czyni tę herbatę wyjątkowo łagodną w smaku i aromacie.
Po zaparzeniu napar ma jasną barwę, wyraźnie czuć delikatną nutę słodyczy dzięki pyłkowi z kwiecia tej cudownej rośliny. Jest to wersja limitowana, ilość jest ograniczona.

Sposób użycia: Wsypać jedną lub dwie łyżeczki do kubka i zalać 250 ml wody (80-90 stopni).
Parzyć przez około 5-10 minut.

Zobacz także